Iskolai sporteredmények
Magasugrás fiúk |
10x10 méteres ingafutás
|
Medicinlabda hajítás |
Ugrókötél áthajtás (1 perc) |
Kötélmászás |
Helyből távolugrás |
III. korcsoport |
III. korcsoport lányok
|
III. korcsoport lányok
|
III. korcsoport lányok
|
III. korcsoport fiúk |
III. korcsoport lányok
|
1. Benedek László 6/B 120 cm |
1. Varga Lia 5.o. 30’88 |
1. Berta Laura 5.o. 400cm |
1. Szabados Anna 5.o. 112 |
1. Szilágyi Milán 5.o. |
1. Varga Lia 5.o 195 cm |
2. Melcher Balázs 6/B 115 cm |
2. Szabó Edina 5.o. 31’71 |
2. Szabó Edina 5.o. 390 cm |
2. Berta Laura 5.o. 80 |
2. Csik Herman 5.o. |
2. Szabó Edina 5.o. 157 cm |
3.Vidákovics Robin 6/A 110 cm |
3. Berta Laura 5.o. 33’58 |
3. Szabados Anna 5.o. 350 cm |
3. Szabó Edina 5.o. 72 |
|
|
IV. korcsoport |
III. korcsoport fiúk |
III. korcsoport fiúk |
III. korcsoport fiúk |
IV. korcsoport fiúk |
III. korcsoport fiúk |
1. Agárdi Balázs 8.o. 130 cm |
1. Benedek László 6/B 27’8 |
1. Taskovics Tamás 5.o. 670 cm |
1. Budai Imre 6/B 146 |
1. Agárdi Balázs |
1. Benedek László 6/B 220 cm |
2. Jakab Krisztián 6/B 130 cm |
2.Berta Zsolt 5.o. 28’61 |
2. Szabados Leonárd 6/A 570 cm |
2. Taba Martin 6/B 126 |
2. Pallag Sámuel |
2. Szilágyi Milán 5.o. 187 cm |
3. Kocsis Csaba 8.o. 125 cm |
3. Szabados Leonárd 6/A 29’18 |
3. Szilágyi Milán 5.o. 560 cm |
3. Harsányi Vencel 6/B 116 |
3. Szabados Nimród |
3. Szabados Leonárd 6/A 180 cm |
|
IV. korcsoport fiúk |
IV. korcsoport fiúk |
IV. korcsoport fiúk |
|
IV. korcsoport fiúk |
|
1. Agárdi Balázs 8.o. 26’36 |
1. Sraka Balázs 7.o. 1040 cm |
1. Harsányi Raul 7.o. 146 |
|
1. Agárdi Balázs 8.o. 236 cm |
|
2. Kocsis Csaba 8.o. 26’81 |
2. Kocsis Csaba 8.o. 980 cm |
2. Szabados Nimród 8.o. 132 |
|
2. Szabó Bence 8.o. 230 cm |
|
3. Sraka Balázs 7.o. 27’43 |
3. Szabados Donát 8.o. 900 cm |
3. Felső Dénes 6/A 128 |
|
3. Kocsis Csaba 8.o. 225 cm |
Labdarúgás
Kiskörzeti döntő Nemesnádudvar (Nemesnádudvar, Érsekcsanád, Vaskút)
II. korcsoport
Nemesnádudvar – Érsekcsanád 3-2
Vaskút – Érsekcsanád 0-2
Vaskút- Nemesnádudvar 2-1
Jobb gólkülönbséggel jutottunk a körzeti döntőbe Bajára, ahol a számunkra erős mezőnyben a 4. helyet szereztük meg.
Szentistváni ÁMK – Érsekcsanád 3-0
Alsóvárosi ÁMK- Érsekcsanád 5-0
A csapat tagjai: Kosztolányi Bánk, Szabados Noris, Harsányi Lehel, Felnagy Lajos, Varga Zétény, Kenyeres Bálint, Malatin Roland, Leancu Levente, Kovac Kevin
III. korcsoport
Kiskörzeti döntő Nemesnádudvar (Nemesnádudvar, Érsekcsanád, Vaskút)
Nemesnádudvar – Érsekcsanád 1-0
Érsekcsanád – Vaskút 1-0
2-ként jutottunk a körzeti döntőbe.
Alsóvárosi ÁMK-Érsekcsanád 3-1
Bácsbokod-Érsekcsanád 1-0
Ezen a tornán az 5. helyet szereztük meg.
A csapat tagjai: Szabados Leonárd, Szabó Dániel, Mucsi Milán, Benedek László, Miókovics Patrik, Kohl Kevin, Taskovics Tamás, Szilágyi Milán, Berta Zsolt, Szabados Teodor, Harsányi Lehel, Kosztolányi Bánk.
Miden versenyzőnek gratulálunk!
Surján Gergely